Platba a doručenie

Spôsoby platby

Dobierka
Ak si zvolíte doručenie na dobierku, za tovar zaplatíte až pri preberaní balíčka. Slovenská pošta (vyzdvihnutie na pošte resp. kuriér), umožňuje iba platbu v hotovosti.

Pri doručení balíka kuriérom DPD, je možná platba v hotovosti alebo platobnou kartou.

Platba na odbernom mieste
Na našom výdajnom mieste na Podunajskej 25 v Bratislave, môžete za tovar zaplatiť iba v hotovosti alebo platobnou/kreditnou kartou.

Platba platobnou kartou
V súčasnosti umožňujeme platbu týmito platobnými kartami: MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron (uistite sa, že vaša karta VISA Electron má na zadnej strane uvedený 3-miestny CVV kód, nie všetky ho majú). Pri& platbe platobnou kartou budete automaticky presmerovaní na stránku spoločnosti TrustPay, na ktorej vyplníte potrebné údaje, ako je číslo karty, jej platnosť a 3-miestny kontrolný CVV kód umiestnený na zadnej strane karty. Všetky tieto údaje spracúva spoločnosť TrustPay, ktorá je vybavená najvyššou úrovňou zabezpečenia. Naša spoločnosť nemá žiaden prístup k údajom o vašej karte.

Platba prostredníctvom internetového bankovníctva
Platbu prostredníctvom internetového bankovníctva môžete využiť iba v prípade, že máte aktivovanú službu "internet banking" v niektorej z bánk pôsobiacich na Slovensku. Ak ste si vybrali túto formu platby, budete automaticky presmerovaní na stránku spoločnosti TrustPay, kde si zvolíte banku, z ktorej účtu chcete platbu realizovať a následne presmerovaní na stránku tejto banky. Po zadaní svojho ID a hesla, sa vám automaticky vygeneruje jednorazový platobný príkaz, ktorý je už predvyplnený, tzn. že číslo účtu našej spoločnosti, výšku platby ani variabilný, či konštantný symbol nemusíte vypĺňať. Potvrdíte platbu, zadáte bezpečnostný kód (závisí od vašej banky) a platba je zrealizovaná. Keďže všetky údaje zadávate na stránke svojej banky, máte istotu, že vaša platba je bezpečná a nik nepovolaný nemá prístup k vami zadaným údajom.

Spôsoby doručenia a ich cena

 Spôsob doručenia Nákup do 24,99 € Nákup nad 24,99 €
 Osobný odber (Podunajská 25, Bratislava) Zadarmo Zadarmo
 Slovenská pošta/uloženie na pošte 2,99 € Zadarmo
 Slovenská pošta/kuriér 3,99 € Zadarmo
 DPD kuriér 4,99 € 4,99 €