ŠPECIÁLNE VÝHODY pre školy, obce, organizácie s Knihami pre každého
28. 2. 2024 8:38:46 | Autor: Maja

Už viac ako 30 rokov sa venujeme predaju kníh, či už prostredníctvom našich 18-tich kníhkupectiev alebo e-shopu. Pre nás kniha nie je iba predmetom, ale zdrojom múdrosti a pútavých príbehov, ktoré obohacujú naše životy. Chápeme, že knihy majú moc kultivovať slovnú zásobu, rozvíjať našu predstavivosť a zbavovať nás každodenného stresu, či ponúkať cestu do sveta dobrodružstva a zábavy. 

Preto chceme otvoriť dvere všetkým školám, škôlkam, obciam a organizáciám, aby mohli posúvať ďalej blahodarné vplyvy, ktoré knihy prinášajú do života detí aj dospelých. Ponúkame špeciálne výhody a osobný prístup, aby sme zabezpečili, že každý môže mať prístup k tomuto skrytému pokladu. 

Ak vás to zaujalo a chcete sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať na info@knihyprekazdeho.sk alebo na čísle 0915 800 804 (pondelok - piatok od 8.00 - 17.00 hod.). Radi vám pomôžeme vytvoriť personalizovanú knižnú ponuku, poradíme vám s výberom kníh, dohodneme sa na možnostiach platby na faktúru a individuálne prejednáme aj benefity, ktoré môžete získať. S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti a s nadšením vítame nových priaznivcov kníh a radi by sme aj vás zaradili medzi našich spokojných klientov. KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o. - Pretože každý si zaslúži prístup do sveta kníh.