• Knihy pre každého
  • Knihy pre každého

Cat Kid Comic Club: Perspectives
Dav Pilkey, Scholastic US

U dodávateľa
Kniha Cat Kid Comic Club: Perspectives
14,50 €
13,78 € Bežná cena knihy
Uvedená cena platí iba pre internetový obchod.

Cat Kid Comic Club: Perspectives
Dav Pilkey, Scholastic US

U dodávateľa

Vydavateľstvo: Slovart
Rok vydania: 2021 Jazyk: anglický Počet strán: 224

The perfect present for Dog Man fans - starring some of your favourite characters from the series! Cat Kid Comic Club is back in session...

viac informácií o knihe nižšie Viac informácií o knihe...
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior

Vydavateľstvo:Slovart
Rok vydania:2021
Jazyk:anglický

The perfect present for Dog Man fans - starring some of your favourite characters from the series! Cat Kid Comic Club is back in session in this groundbreaking graphic novel narrative by Dav Pilkey, the worldwide bestselling and award-winning author and illustrator of Dog Man. Flippy, Molly, Li'l Petey, and twenty-one baby frogs each have something to say. Naomi and Melvin don't see eye to eye and Poppy perceives the world differently than her siblings.Will the baby frogs figure out how to work together and appreciate one another's point of view - both inside and outside the classroom? The shenanigans are nonstop and the baby frogs' minicomics are funny and full of heart. Creating stories within a story, author and illustrator Dav Pilkey uses a variety of techniques - including acrylic paints, coloured pencils, Japanese calligraphy, photography, collage, gouache, watercolours, and much more - to portray each frog's perspective. The kaleidoscope of art styles, paired with Pilkey's trademark storytelling and humour, fosters creativity, collaboration, independence, and empathy.Readers of all ages will relish this joyful graphic novel adventure. The second in the exciting full colour comic book series Readers of all ages will be inspired to dream up their own stories and unleash their creativity, as they dive into this pioneering graphic novel adventure from Dav Pilkey Heartfelt and humorous with an amazing cast of characters, this is perfect for fans of Dog Man, Captain Underpants and The Bad Guys PRAISE FOR CAT KID COMIC CLUB #1 Author Dav Pilkey knows that kids can giggle about poop jokes while asking big, philosophical questions, he's created a funny, deep, wonderfully irreverent graphic novel to match that spirit. Carrie Kingsley - Common Sense Media

Počet strán:224
Väzba:tvrdá
EAN :9781338784855
Katalógové číslo :1358394

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Obrovské zľavy na knihy Zľavy na knihy

Extra akcia len u nás

Kniha Andersenove rozprávky
14,90 €
6,99 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Andersenove rozprávky
Slobodová Elena

Na sklade

Poznáte Oleho Zavriočká? Nie? Nikto vám nepovie viac rozprávok ako on. Pozná všetky. Nosí krásne oblečenie. Napríklad, jeho kabát je z hodvábu a leskne sa...

Pridať do košíka Pridať do košíka
Kniha Desať malých šteniatok
5,99 €
2,99 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Desať malých šteniatok
Šamalíková Pavlína

Na sklade

Hľadáte pre dieťatko veselú knižku s peknými a kvalitnými obrázkami? Chcete, aby si pri čítaní aj precvičilo pamäť a naučilo sa niečo nové? Desať malých...

Pridať do košíka Pridať do košíka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul si tiež kúpili

Kniha Dog Man 3: A Tale of Two Kitties
16,95 €
16,10 €
Kniha Dog Man 1: Dog Man
16,95 €
16,10 €
Kniha Dog Man Unleashed
16,95 €
16,10 €

Informácie o knihe

The perfect present for Dog Man fans - starring some of your favourite characters from the series! Cat Kid Comic Club is back in session in this groundbreaking graphic novel narrative by Dav Pilkey, the worldwide bestselling and award-winning author and illustrator of Dog Man. Flippy, Molly, Li'l Petey, and twenty-one baby frogs each have something to say. Naomi and Melvin don't see eye to eye and Poppy perceives the world differently than her siblings.Will the baby frogs figure out how to work together and appreciate one another's point of view - both inside and outside the classroom? The shenanigans are nonstop and the baby frogs' minicomics are funny and full of heart. Creating stories within a story, author and illustrator Dav Pilkey uses a variety of techniques - including acrylic paints, coloured pencils, Japanese calligraphy, photography, collage, gouache, watercolours, and much more - to portray each frog's perspective. The kaleidoscope of art styles, paired with Pilkey's trademark storytelling and humour, fosters creativity, collaboration, independence, and empathy.Readers of all ages will relish this joyful graphic novel adventure. The second in the exciting full colour comic book series Readers of all ages will be inspired to dream up their own stories and unleash their creativity, as they dive into this pioneering graphic novel adventure from Dav Pilkey Heartfelt and humorous with an amazing cast of characters, this is perfect for fans of Dog Man, Captain Underpants and The Bad Guys PRAISE FOR CAT KID COMIC CLUB #1 Author Dav Pilkey knows that kids can giggle about poop jokes while asking big, philosophical questions, he's created a funny, deep, wonderfully irreverent graphic novel to match that spirit. Carrie Kingsley - Common Sense Media

EAN :9781338784855
Katalógové číslo:1358394
Rok vydania:2021
Jazyk:anglický
Počet strán:224
Väzba:tvrdá
Pridať do košíka Pridať do košíka
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Kniha Cat Kid Comic Club: Perspectives
14,50 €
13,78 € Odporúčaná cena knihy

Recenzie čitateľov

Napíšte recenziu a môžete vyhrať
Ako sa vám páčila kniha?
0.0 / 5
(0)