• Knihy pre každého
  • Knihy pre každého

Juniper & Thorn
Ava Reid, Penguin

Na sklade
Kniha Juniper & Thorn
12,95 €
12,30 € Bežná cena knihy
Uvedená cena platí iba pre internetový obchod.

Juniper & Thorn
Ava Reid, Penguin

Na sklade

Vydavateľstvo: Slovart
Rok vydania: 2023 Jazyk: anglický Počet strán: 336

''A tale of fear and survival, hope and yearning and defiance, in timelessly elegant prose. It will enchant you, break your heart, and chill you...

viac informácií o knihe nižšie Viac informácií o knihe...
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior

Vydavateľstvo:Slovart
Rok vydania:2023
Jazyk:anglický

''A tale of fear and survival, hope and yearning and defiance, in timelessly elegant prose. It will enchant you, break your heart, and chill you to the very marrow.' Samantha Shannon on The Wolf and the WoodsmanFrom the Sunday Times bestselling author of The Wolf and the Woodsman comes a gothic retelling of The Juniper Tree, where a young witch seeks to discover her identity and escape the domination of her abusive wizard father. Perfect for fans of Angela Carter, Catherynne M.Valente and Shirley Jackson_________________________________A gruesome curse. A city in upheaval. A monster with unquenchable appetites.Marlinchen and her sisters are the last true witches in a city shifting from magic to industry. Viewed as little more than tourist traps, they spend their days treating clients with archaic remedies and nostalgic charm, while attempting to placate their tyrannical, xenophobic wizard father, who keeps his daughters locked away in their crumbling home. But at night, they sneak out to revel in the city's thrills, particularly the recently established ballet theatre, where Marlinchen meets a dancer who quickly captures her heart.But as their late-night trysts grow more fervent and frequent, so does the threat of her father's rage. And while their city flourishes, a monster lurks in its midst, borne of intolerance and resentment and suffused with old-world power.

Počet strán:336
Väzba:mäkká
EAN :9781529100785
Katalógové číslo :1361890

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Obrovské zľavy na knihy Zľavy na knihy

Extra akcia len u nás

Kniha Prvá kniha o mojom tele
9,90 €
4,95 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Prvá kniha o mojom tele
Susan Akass,

Na sklade

Pre čitateľov od 4 rokov. Uvarte si chutnú falošnú krv, nakreslite vlastnú kostru, vyrobte model čriev v životnej veľkosti a otestujte si...

Pridať do košíka Pridať do košíka
Kniha Otvor okienko - S dinosaurami
7,99 €
3,95 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Otvor okienko - S dinosaurami
autor neuvedený

Na sklade

Vydajte s nami do praveku preskúmať život dinosaurov. Posunutím okienka zistíte viac zo života v praveku. ...

Pridať do košíka Pridať do košíka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul si tiež kúpili

Kniha The Girl in the Spiders Web
9,95 €
9,45 €
Kniha The Prisoner of Zenda (B2)
8,00 €
7,60 €
Kniha Mrs Osmond
16,50 €
15,68 €

Mrs Osmond
John Banville,

U dodávateľa Pridať do košíka
Kniha Everything for You: Bergman Brothers 5
16,44 €
15,62 €
Kniha The 14th Colony
9,95 €
9,45 €

Informácie o knihe

''A tale of fear and survival, hope and yearning and defiance, in timelessly elegant prose. It will enchant you, break your heart, and chill you to the very marrow.' Samantha Shannon on The Wolf and the WoodsmanFrom the Sunday Times bestselling author of The Wolf and the Woodsman comes a gothic retelling of The Juniper Tree, where a young witch seeks to discover her identity and escape the domination of her abusive wizard father. Perfect for fans of Angela Carter, Catherynne M.Valente and Shirley Jackson_________________________________A gruesome curse. A city in upheaval. A monster with unquenchable appetites.Marlinchen and her sisters are the last true witches in a city shifting from magic to industry. Viewed as little more than tourist traps, they spend their days treating clients with archaic remedies and nostalgic charm, while attempting to placate their tyrannical, xenophobic wizard father, who keeps his daughters locked away in their crumbling home. But at night, they sneak out to revel in the city's thrills, particularly the recently established ballet theatre, where Marlinchen meets a dancer who quickly captures her heart.But as their late-night trysts grow more fervent and frequent, so does the threat of her father's rage. And while their city flourishes, a monster lurks in its midst, borne of intolerance and resentment and suffused with old-world power.

EAN :9781529100785
Katalógové číslo:1361890
Rok vydania:2023
Jazyk:anglický
Počet strán:336
Väzba:mäkká
Pridať do košíka Pridať do košíka
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Kniha Juniper & Thorn
12,95 €
12,30 € Odporúčaná cena knihy

Recenzie čitateľov

Napíšte recenziu a môžete vyhrať
Ako sa vám páčila kniha?
0.0 / 5
(0)