• Knihy pre každého
  • Knihy pre každého
Kniha Nightblood
12,95 €
12,30 € Bežná cena knihy
Uvedená cena platí iba pre internetový obchod.

Nightblood
Elly Blake, Hodder & Stoughton

U dodávateľa

Vydavateľstvo: Slovart
Rok vydania: 2018 Jazyk: anglický Počet strán: 400

The explosive finale of the New York Times bestselling Frostblood Saga, perfect for fans of Red Queen and A Court of Thorns and Roses. 'A...

viac informácií o knihe nižšie Viac informácií o knihe...
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior

Vydavateľstvo:Slovart
Rok vydania:2018
Jazyk:anglický

The explosive finale of the New York Times bestselling Frostblood Saga, perfect for fans of Red Queen and A Court of Thorns and Roses. 'A fierce and vibrant world' MORGAN RHODES on Frostblood'A sucker punch of escalating evil [and] sizzling romance' KIRKUS on FirebloodFrost and fire have joined forces. Now, they must wage a war against darkness...Ruby and Arcus face a more dangerous enemy than they could ever have imagined. Once Eurus opens the Gate of Light, darkness will be unleashed upon the world for all eternity. The Frostbloods and Firebloods have formed a tentative alliance, and are now preparing for war - but Ruby is the only one who can prevent the catastrophe which is coming.With the blood of night running in her veins, the line between good and evil becomes blurred. Ruby must be strong enough to face the darkness within - or else everyone she loves will be swallowed up by the night... In this heart-pounding finale of Elly Blake's gorgeously written and action-packed Frostblood Saga, the fate of Frostbloods, Firebloods, and all of humanity is at stake

Počet strán:400
Väzba:brožovaná väzba
Rozmer:153x234 mm
Hmotnosť:570 g
EAN :9781473635234
Katalógové číslo :1241983

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Obrovské zľavy na knihy Zľavy na knihy

Extra akcia len u nás

Kniha Moja milovaná opička
6,90 €
3,50 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Moja milovaná opička
Roode Daniel

Na sklade

Opičky sú prosto všade. Jedna sa hojdá z vetvy na vetvu, druhá sa pevne drží mamičky. A ktože sa to tu opičí? No iste, ďalšie...

Pridať do košíka Pridať do košíka
Kniha Posledné dni Hitlera
13,90 €
4,95 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Posledné dni Hitlera
Trevor-Roper Hugh

Na sklade

V septembri 1945 bol osud Adolfa Hitlera absolútnou záhadou, na štyri mesiace akoby zmizol zo zemského povrchu. Vyriešením tejto záhady poverili dôstojníka britskej spravodajskej služby...

Pridať do košíka Pridať do košíka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul si tiež kúpili

Kniha Alice in Wonderland
29,90 €
28,41 €
Kniha The Sorceress
12,50 €
11,88 €
Kniha The Alchemyst
12,50 €
11,88 €
Kniha The Magician
12,50 €
11,88 €

Informácie o knihe

The explosive finale of the New York Times bestselling Frostblood Saga, perfect for fans of Red Queen and A Court of Thorns and Roses. 'A fierce and vibrant world' MORGAN RHODES on Frostblood'A sucker punch of escalating evil [and] sizzling romance' KIRKUS on FirebloodFrost and fire have joined forces. Now, they must wage a war against darkness...Ruby and Arcus face a more dangerous enemy than they could ever have imagined. Once Eurus opens the Gate of Light, darkness will be unleashed upon the world for all eternity. The Frostbloods and Firebloods have formed a tentative alliance, and are now preparing for war - but Ruby is the only one who can prevent the catastrophe which is coming.With the blood of night running in her veins, the line between good and evil becomes blurred. Ruby must be strong enough to face the darkness within - or else everyone she loves will be swallowed up by the night... In this heart-pounding finale of Elly Blake's gorgeously written and action-packed Frostblood Saga, the fate of Frostbloods, Firebloods, and all of humanity is at stake

EAN :9781473635234
Katalógové číslo:1241983
Rok vydania:2018
Jazyk:anglický
Počet strán:400
Väzba:brožovaná väzba
Rozmer:153x234 mm
Hmotnosť:570 g
Pridať do košíka Pridať do košíka
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Kniha Nightblood
12,95 €
12,30 € Odporúčaná cena knihy

Recenzie čitateľov

Napíšte recenziu a môžete vyhrať
Ako sa vám páčila kniha?
0.0 / 5
(0)