• Knihy pre každého
  • Knihy pre každého

The Bitter Twins (The Winnowing Flame Trilogy 2)
Jen Williams, Headline Publishing Group

U dodávateľa
Kniha The Bitter Twins (The Winnowing Flame Trilogy 2)
15,95 €
15,15 € Bežná cena knihy
Uvedená cena platí iba pre internetový obchod.

The Bitter Twins (The Winnowing Flame Trilogy 2)
Jen Williams, Headline Publishing Group

U dodávateľa

Vydavateľstvo: Slovart
Rok vydania: 2018 Jazyk: anglický Počet strán: 624

**Winner of the British Fantasy Award for Best Fantasy Novel** The electrifying second book in the award-winning Winnowing Flame trilogy - the sequel to The...

viac informácií o knihe nižšie Viac informácií o knihe...
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior

Vydavateľstvo:Slovart
Rok vydania:2018
Jazyk:anglický

**Winner of the British Fantasy Award for Best Fantasy Novel** The electrifying second book in the award-winning Winnowing Flame trilogy - the sequel to The Ninth Rain. Epic fantasy for fans of Robin Hobb and Adrian Tchaikovsky. 'An absolute joy to read...jam-packed with breath-taking inventiveness' James Oswald'Incredible heroines... incredible fantasy... Escapism at its finest' Stylist The Ninth Rain has fallen.The Jure'lia are awake. Nothing can be the same again. Tormalin the Oathless and the fell-witch Noon have their work cut out rallying the first war-beasts to be born in Ebora for three centuries.But these are not the great winged warriors of old. Hatched too soon and with no memory of their past incarnations, these onetime defenders of Sarn can barely stop bickering, let alone face an ancient enemy who grow stronger each day. The key to uniting them, according to the scholar Vintage, may lie in a part of Sarn no one really believes exists - a distant island, mysteriously connected to the fate of two legendary Eborans who disappeared long ago.But finding it will mean a perilous journey in a time of war, while new monsters lie in wait for those left behind. Join the heroes of THE NINTH RAIN as they battle a terrible evil, the likes of which Sarn has never known. What readers are saying about THE BITTER TWINS:'The sequel to the brilliant Ninth Rain kicks it up a notch with more action, scarier monsters and a more expansive story''Be ready for some great reveals and twists that may break your heart, but that will overall leave you fist pumping the air''The world building continues to blow my mind

Počet strán:624
Väzba:Paperback / softback
EAN :9781472235213
Katalógové číslo :1385603

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Obrovské zľavy na knihy Zľavy na knihy

Extra akcia len u nás

Kniha Rok plný hravých a športových aktivít
14,90 €
5,95 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Rok plný hravých a športových aktivít
Gouiriou, Pascale

Na sklade

Potrebujú sa vaše deti hýbať, rady skáču a behajú? Je zamračené a nudia sa, alebo naopak je nádherne, ale nenapadá vám, čo robiť? Nemáte žiadnu...

Pridať do košíka Pridať do košíka
Kniha Čo jeme - Moja prvá knižka
6,90 €
3,95 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Čo jeme - Moja prvá knižka
autor neuvedený

Na sklade

V tejto krásnej ilustrovanej knižke sa dozvieš veľa zaujímavých informácií o jedle. A nielen to, nájdeš tu aj zábavné hádanky a kvízy. Mrkva,...

Pridať do košíka Pridať do košíka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul si tiež kúpili

Kniha Harry Potter - A History of Magic: The Book of the Exhibition
35,95 €
34,15 €
Kniha Between Worlds: Folktales of Britain & Ireland
11,50 €
10,93 €
Kniha Torment
7,99 €
7,59 €

Torment
Lauren Kate,

U dodávateľa Pridať do košíka
Kniha The Sunlit Man
21,95 €
20,85 €
Kniha The Witchs  Kiss
10,95 €
10,40 €

Informácie o knihe

**Winner of the British Fantasy Award for Best Fantasy Novel** The electrifying second book in the award-winning Winnowing Flame trilogy - the sequel to The Ninth Rain. Epic fantasy for fans of Robin Hobb and Adrian Tchaikovsky. 'An absolute joy to read...jam-packed with breath-taking inventiveness' James Oswald'Incredible heroines... incredible fantasy... Escapism at its finest' Stylist The Ninth Rain has fallen.The Jure'lia are awake. Nothing can be the same again. Tormalin the Oathless and the fell-witch Noon have their work cut out rallying the first war-beasts to be born in Ebora for three centuries.But these are not the great winged warriors of old. Hatched too soon and with no memory of their past incarnations, these onetime defenders of Sarn can barely stop bickering, let alone face an ancient enemy who grow stronger each day. The key to uniting them, according to the scholar Vintage, may lie in a part of Sarn no one really believes exists - a distant island, mysteriously connected to the fate of two legendary Eborans who disappeared long ago.But finding it will mean a perilous journey in a time of war, while new monsters lie in wait for those left behind. Join the heroes of THE NINTH RAIN as they battle a terrible evil, the likes of which Sarn has never known. What readers are saying about THE BITTER TWINS:'The sequel to the brilliant Ninth Rain kicks it up a notch with more action, scarier monsters and a more expansive story''Be ready for some great reveals and twists that may break your heart, but that will overall leave you fist pumping the air''The world building continues to blow my mind

EAN :9781472235213
Katalógové číslo:1385603
Rok vydania:2018
Jazyk:anglický
Počet strán:624
Väzba:Paperback / softback
Pridať do košíka Pridať do košíka
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Kniha The Bitter Twins (The Winnowing Flame Trilogy 2)
15,95 €
15,15 € Odporúčaná cena knihy

Recenzie čitateľov

Napíšte recenziu a môžete vyhrať
Ako sa vám páčila kniha?
0.0 / 5
(0)