• Knihy pre každého
  • Knihy pre každého

The Night Animals
Sarah Ann Juckes, Simon & Schuster

U dodávateľa
Kniha The Night Animals
10,95 €
10,40 € Bežná cena knihy
Uvedená cena platí iba pre internetový obchod.

The Night Animals
Sarah Ann Juckes, Simon & Schuster

U dodávateľa

Vydavateľstvo: Slovart
Rok vydania: 2023 Jazyk: anglický Počet strán: 288

Uncover the ghost animals within in this moving and uplifting story about finding help where you need it, from the highly acclaimed author and illustrator...

viac informácií o knihe nižšie Viac informácií o knihe...
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior

Vydavateľstvo:Slovart
Rok vydania:2023
Jazyk:anglický

Uncover the ghost animals within in this moving and uplifting story about finding help where you need it, from the highly acclaimed author and illustrator of The Hunt for the Nightingale. Nora's mum has good days and bad days, but the bad days are getting worse. It's been just the two of them for always, and they don't need anyone else.When the rainbow-shimmering ghost animals Nora used to see when she was small start to reappear, she's convinced that they hold all the answers. Along with new friend Kwame, Nora follows a glittering ghostly fox, hare, raven and otter on the adventure of a lifetime, helping her to find the strength she needs to help her family. In a heartbreaking and hopeful narrative, Sarah Ann Juckes' stunning novel, illustrated by the award-winning Sharon King-Chai sees a brave young girl face down her ghosts.For fans of The Last Bear and Julia and the Shark. Praise for Hunt for the Nightingale 'Full of hope, beauty &,amp, ultimately a healing song to nature' Hannah Gold, author of The Last Bear 'An incredibly moving story of feeling lost and finding your way again' Lisa Thompson, author of Rollercoaster Boy 'Will break your heart and mend it back together again' Piers Torday, author of The Last Wild 'This poignant exploration of grief and denial seen through the eyes of a child is underpinned by lessons about kindness, acceptance and nature' Daily Mail

Počet strán:288
Väzba:mäkká
EAN :9781398510920
Katalógové číslo :1364514

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Obrovské zľavy na knihy Zľavy na knihy

Extra akcia len u nás

Kniha LEGO® Disney Princezná Tajomná záhrada
16,49 €
7,95 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

LEGO® Disney Princezná Tajomná záhrada
kolektiv

Na sklade

1) Postav minisúpravu priloženú k tejto knihe. 2) Umiestni minisúpravu na trojrozmernú hraciu plochu. 3) Pridaj svoje vlastné hračky lego® na...

Pridať do košíka Pridať do košíka
Kniha Čaro rodičovstva 2: Čas zázrakov
10,90 €
1,95 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Čaro rodičovstva 2: Čas zázrakov
Montgomeryová Hedvig

Na sklade

„Prvé dva roky života dieťaťa sú zázračné. Nenapadá mi iné slovo, ktoré by lepšie vystihlo túto neuveriteľnú cestu bezmocného drobučkého dojčaťa k uvravenému dieťaťu, čo...

Pridať do košíka Pridať do košíka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul si tiež kúpili

Kniha Alice in Wonderland
29,90 €
28,41 €
Kniha The Alchemyst
12,50 €
11,88 €
Kniha The Sorceress
12,50 €
11,88 €
Kniha The Magician
12,50 €
11,88 €

Informácie o knihe

Uncover the ghost animals within in this moving and uplifting story about finding help where you need it, from the highly acclaimed author and illustrator of The Hunt for the Nightingale. Nora's mum has good days and bad days, but the bad days are getting worse. It's been just the two of them for always, and they don't need anyone else.When the rainbow-shimmering ghost animals Nora used to see when she was small start to reappear, she's convinced that they hold all the answers. Along with new friend Kwame, Nora follows a glittering ghostly fox, hare, raven and otter on the adventure of a lifetime, helping her to find the strength she needs to help her family. In a heartbreaking and hopeful narrative, Sarah Ann Juckes' stunning novel, illustrated by the award-winning Sharon King-Chai sees a brave young girl face down her ghosts.For fans of The Last Bear and Julia and the Shark. Praise for Hunt for the Nightingale 'Full of hope, beauty &,amp, ultimately a healing song to nature' Hannah Gold, author of The Last Bear 'An incredibly moving story of feeling lost and finding your way again' Lisa Thompson, author of Rollercoaster Boy 'Will break your heart and mend it back together again' Piers Torday, author of The Last Wild 'This poignant exploration of grief and denial seen through the eyes of a child is underpinned by lessons about kindness, acceptance and nature' Daily Mail

EAN :9781398510920
Katalógové číslo:1364514
Rok vydania:2023
Jazyk:anglický
Počet strán:288
Väzba:mäkká
Pridať do košíka Pridať do košíka
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Bratislava - Tesco EXTRA, Zlaté Piesky
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Kniha The Night Animals
10,95 €
10,40 € Odporúčaná cena knihy

Recenzie čitateľov

Napíšte recenziu a môžete vyhrať
Ako sa vám páčila kniha?
0.0 / 5
(0)