Augustové novinky pri ktorých sa schladíte, alebo zhoríte
4. 8. 2021 12:46:58 | Autor: Julie

Tiež to poznáte? Je jedno či sedíte doma, na pláži s drinkom v ruke alebo v hojdacom kresle na záhrade. Dôležité je, že máte čo čítať! V auguste na nás čaká nová Vi Kelandová, stratené sestry na Titanicu alebo nová kniha od autorky AFTER! A aby toho nebolo málo, prihodili sme zopár našich noviniek, ktoré vám prinesú zimomriavky. Ale tie príjemné!

Veriť znova- Kasten Mona, 2. diel (3.8.)

Šťastné konce sú iba vo filmoch. V tom má Dawn Edwardsová jasno. 

Toto presne vystihuje Dawn, ktorá má vlastné zásady a skryté tajomstvá, o ktorých ani jej najbližší priatelia nevedia. Skrýva sa ako autorka poviedok pod pseudonymom, ktoré nikto nepozná. Jediný, kto je neoblomný, je jej príťažlivý ale zato naoko večne veselý kamarát Spencer Cosgrove. Podľahne? Splní sa jej sen spisovateľky? Odhalia jej priatelia jej pravú tvár?
Sestry z Titanicu- Patricia Falvey (6.8.)

Dve sestry zo zapadnutého Írskeho mestečka dostanú konečne šancu na nový život. Nora - najkrajšia žena z mesta má príležitosť stať sa guvernantkou v novej rodine v New Yorku a tichá Delia sa má stať slúžkou. Ale čo sa stane, ak „loď snov” stroskotá, Delia prežije a Nora je nezvestná? Kto by sa nerozhodol žiť krajším životom, ak má šťastie na dosah? A preto sa Delia začne vydávať za svoju sestru a vytvárať tak obrovskú spleť klamstiev až dokým...To najlepšie v živote- Lombardo Claire (10.8.)

Wendy ovdovela veľmi mladá a útechu hľadá v alkohole a u mladších mužov. Violet je právnička, ale zostala doma s dvoma malými deťmi, trpí úzkosťou a pochybuje o sebe. Liza je neurotička, čerstvo vymenovaná za profesorku. Neplánované tehotenstvo ju nepríjemne zaskočí a ona váha, či dieťa vôbec chce. Grace je najmladšia dcéra. Žije v klamstve a nikto z rodiny to netuší. 

Štyri sestry a jedno dávno pochované tajomstvo, ktoré sa vráti domov.Nevhodné správanie- Keelandová Vi (24.8.)

Ak spravíte niečo nevhodné vo svojom osobnom voľne s kamarátkami na pláži, tak by nikto nečakal, že sa z toho môže stať video. Ale to, že vás za to vyhodia? Tak to už je vrchol najvyššej drzosti! Presne z toho dôvodu Ireland napísala majiteľovi so svojimi pripomienkami k jeho firme. Čo ak v tom bolo zapletené víno? Aj tak verila, že mala pravdu! 

Drzá, ale za to múdra mladá žena sa správami zapletie do niečoho, čo ju isto bude stáť viac ako len prácu. Lebo odkedy by zapliesť sa so šéfom šéfa bol dobrý nápad? Pútavý erotický príbeh od Vi Keelandovej, ktorá nikdy nesklame!Slávik v hrsti- Youngová Samantha (24.8.)

Keď sa slávna Skylar Finchová stratí zo sveta poprockovej hudby, nikto by nečakal, že ju nájde prespávať v stane na cintoríne a privyrábať si na uliciach Glasgowa. Ale keď zakúsi odvrátenú tvár mesta a mladého manažéra nahrávacej spoločnosti Killiana O´Dea, začne pochybovať. Rozhodne sa Skylar vydať opäť cestou hudby a Killian sa vzdá svojich sebeckých pohnútok a tvrdej práce len kvôli žene?Romantický pán Bridgerton- Julia Quinn 4. diel (30.8.)

Zábavné dialógy, ktoré vás vtiahnu do roku 1823, kde mladá Penelope Featheringtonová je už roky zamilovaná do šarmantného mládenca Colina Bridgertona. Jemu však nedá spávať spisovateľka Spoločenských novín lady Whistledownová, ktorá stále píše ako Colin tróni na vrchole zoznamu vhodných manželov. Potom, čo sa Colin vráti z Londýna a zistí, že sa zmenilo viac než len mesto sa ale napriek tomu opäť stáva korisťou pre ctižiadostivé matky. Príde Colin na to, kto je lady Whistledownová? Začne cítiť k Penelope to, čo ona cítila predtým k nemu? A komu sa podarí dostať tohto mládenca za svojho manžela?Najjasnejšie hviezdy- Toddová Anna (31.8.)

Od známej spisovateľky AFTER prichádza nová romanca z vojenského prostredia

Karina pozná tvrdú vojenskú realitu a snaží sa držať svoju rodinu pohromade. Keď jej otec je na misii a jej brat Austin sa často stretáva so zákonom, nevie nájsť pokoj. Vôbec nepomáha, keď stretne dvadsaťročného vojaka Keala, ktorý s ňou nehovorí. Jediné, čo vie je, že má za sebou dve misie v Afganistane a že sa mu nemá dotýkať pravej nohy. 

Dostane sa Karina pod jeho ťažkú vojenskú škrupinu a objaví niečo, čo jej navodí mier? Alebo nebude vedieť rozoznať pravdu od klamstiev


Naše novinky


Ako slaný karamel- Lucia Olrinková 

Neverila tomu správnemu a skončila bez práce. Jej ďalším šéfom je sám Boh pomsty.

A aby toho nebolo málo, dievča z jej snov, ktoré nevidela už celé roky, sa náhle zjaví pred dverami jej domu...

Zvládne sa Ema postarať o svojho brata, svoj rozbiehajúci biznis s koláčmi a pochopiť, kto je jej nový šéf? 

Napínavý romantický príbeh s príchuťou niečoho sladkého.
Nebezpečná nevera- T. J. Lex

Čo ak zvrhlý vzťah v spálni manželov Kollárových už presahuje všetky medze? Kristiana verí, že si to zaslúži a tak pokorne počúva všetky manželove zvrhlé chúťky. Čo ak sa objaví niekto nežnejší a Kristiana začne chápať, že vzťah nemusí byť len o bolesti. A čo ak si zvrhlý Denis nechce nechať vziať svoj majetok v podobe svojej ženy?