Často kladené otázky

Ako mám postupovať, keď si chcem nájsť knižku?
Ak poznáte jej názov, prípadne meno autora, zadajte si jedno z uvedených do vyhľadávača. Následne sa vám objaví výsledok vyhľadávania. Stačí, ak zadáte aspoň jedno slovo z názvu knihy, náš vyhľadávač daný titul nájde. V prípade, že nič z toho nepoznáte, resp. viete len oblasť, v ktorej by sa daná kniha mohla nachádzať, skúste vyhľadávať prostredníctvom kategórií a podkategórií.

Nenašiel som u Vás knižku, ktorú som si chcel objednať. Viete mi to objasniť?
Mohlo sa stať, že ste nezadali názov knihy správne, pokúste sa ho napísať do vyhľadávača ešte raz. V prípade, že poznáte autora knihy, skúste zadať do vyhľadávača jeho meno. Pokiaľ ste danú knihu napriek tomu nenašli, pravdepodobne ide o dlho vypredaný titul staršieho dáta alebo titul s výhradnou distribúciou.

Ako sa mám registrovať?
Registrovať sa môžete tu.

Registrácia môže byť uskutočnená dvomi spôsobmi. Pred nákupom, a to kliknutím na ikonku „Prihlásiť sa“, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu našej stránky. Druhou možnosťou registrácie je vyplnenie vstupného formulára počas realizácie objednávky.

Zabudol som heslo, čo mám robiť?
Ak ste zabudli svoje heslo, môžete si ho obnoviť na tomto mieste.

Môžem nakupovať aj bez registrácie?
Áno, môžete. Avšak registrácia prináša mnoho výhod:

  1. informácie o aktuálnom knižnom dianí,
  2. upozornenia na špeciálne limitované akcie, ktoré budeme našim zákazníkom z času na čas ponúkať (napr.  poštovné zdarma, kupóny na zľavu atď.),
  3. uľahčí vám váš budúci nákup v našom internetovom kníhkupectve,
  4. posielame maximálne jednu e-mailovú správu za týždeň.

Čo sa stane, ak si nestihnem prísť po knižky na miesto osobného odberu do 7 dní?
Ak si neprevezmete knižky počas 7 dní, objednávka bude stornovaná. Ak to nestíhate, môžete poslať po objednávku niekoho iného, ale iba v prípade, že ste za knihy vopred nezaplatili prostredníctvom platobnej karty, resp. internetového bankovníctva. Ak nemáte nikoho, kto by bol ochotný prevziať knihy za vás, dajte nám o tom vedieť prostredníctvom e-mailu info@knihyprekazdeho.sk alebo tel. čísla 0915 800 804 a my vám túto lehotu predĺžime.

Zasielate tovar aj do zahraničia?
Napriek tomu, že je na našej webstránke možné objednať tovar iba vrámci Slovenska, na požiadanie posielame aj tovar do zahraničia, a to buď prostredníctvom služieb Zásielkovne, DPD kuriéra alebo Slovenskej pošty, v závislosti od cieľovej krajiny. Cena za dopravu sa pohybuje od 2,99 EUR až do 90 EUR a závisí od hmotnosti zásielky a cieľovej krajiny. Ak máte záujem o zaslanie tovaru do zahraničia, kontaktujte nás prosím na info@knihyprekazdeho.sk. My vám na základe vybraných kníh vypočítame cenu za dopravu a v prípade záujmu vytvoríme objednávku. Zásielku vám odošleme po pripísaní vašej platby vopred prevodom na náš účet. 

Existuje minimálna hodnota pri objednávaní knihy?
Nie, môžete si u nás objednať knihu v akejkoľvek hodnote, pri nákupe nad 24,99 Eur by sme vás radi upozornili, že je poštovné zdarma.

V prípade, že si objednám tovar s rôznou dobou dodania, resp. v predpredaji, pošlete mi ho postupne, keď ho budete mať k dispozícii?
Nie, tovar Vám pošleme naraz v jednom balíčku, keď budeme mať skompletizovanú celú Vašu objednávku. Ak by sme Vám tovar zasielali postupne, museli by ste zakaždým platiť za doručenie, navyše by ste prišli o možnosť získať poštovné zadarmo.

Prečo by som mal nakupovať práve u Vás?
- na vlastnom sklade máme viac ako 100 000 ks kníh
- máme viac ako 29 ročné skúsenosti s predajom kníh
- sme stabilnou spoločnosťou so sieťou kníhkupectiev s 17 - timi kamennými predajňami na Slovensku
- patríme medzi najväčších predajcov kníh na Slovensku
- u nás nájdete tituly, ktoré nemá nikto iný v ponuke
- pravidelne aktualizujeme zľavy na knihy
- jednoduché a prehľadné hľadanie kníh na našej internetovej stránke
- radi Vám poradíme s výberom kníh
- pri objednávke nad 29,99 Eur máte dopravu  zadarmo