Platba a doručenie

Spôsoby doručenia a ich cena

Spôsob doručenia

Nákup do 24,99 EUR

Nákup nad 24,99 EUR

Termín dodania

Osobný odber (Podunajská 25, Bratislava)

ZADARMO

ZADARMO

Vyzdvihnutie možné ihneď po expedovaní objednávky

Zásielkovňa

1,99 EUR

ZADARMO

Štandardne do 24 hodín

od expedovania objednávky

Slovenská pošta/uloženie na pošte

2,99 EUR

ZADARMO

Štandardne do 24 hodín

od expedovania objednávky

Slovenská pošta/balíkobox

2,99 EUR

ZADARMO

Štandardne do 24 hodín

od expedovania objednávky

Kuriér SPS

3,99 EUR

ZADARMO

Štandardne do 24 hodín

od expedovania objednávky

Slovenská pošta/kuriér

3,99 EUR

ZADARMO

Štandardne do 24 hodín

od expedovania objednávky

Doprava aj do Českej republiky

Doprava do Českej republiky prostredníctvom Zásielkovne alebo DPD kuriéra v cene od 2,99 EUR do 6,50 EUR (v závislosti od hmotnosti balíčka). Ak máte záujem o zaslanie tovaru do ČR, kontaktujte nás prosím na info@knihyprekazdeho.sk. My vám na základe hmotnosti kníh vypočítame cenu za dopravu a v prípade záujmu vytvoríme objednávku. Balíček vám odošleme po pripísaní vašej platby vopred prevodom na náš účet.

Spôsoby platby

Dobierka
Ak si zvolíte doručenie na dobierku, za tovar zaplatíte až pri preberaní balíčka. Slovenská pošta (vyzdvihnutie na pošte resp. kuriér), umožňuje iba platbu v hotovosti.

Pri Balíkoboxe je možná platba na mieste len kreditnou resp. platobnou kartou (nie v hotovosti). 

Pri doručení balíka kuriérom SPS, je možná platba v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pri doručení balíka prostredníctvom Zásielkovne je možná iba platba v hotovosti na výdajnom mieste Zásielkovne.

Platba na odbernom mieste
Na našom výdajnom mieste na Podunajskej 25 v Bratislave, môžete za tovar zaplatiť v hotovosti alebo platobnou/kreditnou kartou.

Platba platobnou kartou online
V súčasnosti umožňujeme platbu týmito platobnými kartami: MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron (uistite sa, že vaša karta VISA Electron má na zadnej strane uvedený 3-miestny CVV kód, nie všetky ho majú). Pri platbe platobnou kartou budete automaticky presmerovaní na stránku spoločnosti Tatra Banka, na ktorej vyplníte potrebné údaje, ako je číslo karty, jej platnosť a 3-miestny kontrolný CVV kód umiestnený na zadnej strane karty. Všetky tieto údaje spracúva spoločnosť Tatra Banka, ktorá je vybavená najvyššou úrovňou zabezpečenia. Naša spoločnosť nemá žiaden prístup k údajom o vašej karte.

Platba prostredníctvom internetového bankovníctva
Platbu prostredníctvom internetového bankovníctva môžete využiť iba v prípade, že máte aktivovanú službu "internet banking" v niektorej z bánk pôsobiacich na Slovensku. Ak ste si vybrali túto formu platby, budete automaticky presmerovaní na stránku spoločnosti TrustPay, kde si zvolíte banku, z ktorej účtu chcete platbu realizovať a následne presmerovaní na stránku tejto banky. Po zadaní svojho ID a hesla, sa vám automaticky vygeneruje jednorazový platobný príkaz, ktorý je už predvyplnený, tzn. že číslo účtu našej spoločnosti, výšku platby ani variabilný, či konštantný symbol nemusíte vypĺňať. Potvrdíte platbu, zadáte bezpečnostný kód (závisí od vašej banky) a platba je zrealizovaná. Keďže všetky údaje zadávate na stránke svojej banky, máte istotu, že vaša platba je bezpečná a nik nepovolaný nemá prístup k vami zadaným údajom.