Plakať som si zakázala – Lucia Olrinková
11. 1. 2022 12:57:27 | Autor: @books.collection

Zimné večery sú stvorené na čítanie dobrých kníh. Ak neviete, čo si vybrať, prinášam vám tip na jednu super knihu od slovenskej autorky Lucie Olrinkovej. Myslím, že túto autorku netreba predstavovať, tak poďme rovno na príbeh.

Táto kniha ma zlákala svojím názvom, obálkou ale aj menom autorky. Veľa som už o nej počula a chcela som sa presvedčiť, že jej knihy sú skutočne skvelé. Plakať som si zakázala je kniha o silnej mladej žene, ktorú život skutočne vytrápil najmä na ceste lásky. Rosie sa vracia späť na Slovensko a hľadá si viac ako slušne platenú prácu. Je osobnosť, ktorá dostane všetko, čo si zaumieni, a tak to bolo aj pri jej pracovnom výbere. Po prijatí sa zoznámila so šéfovým synom, Filipom. Mladý Fischer je sexy, avšak pre Rosie nedostupný. Správa sa k nej odmerane, najradšej by ju vôbec nestretával, no kvôli firemným zákazkám musia spoločne tráviť veľa pracovného času. Rosie tak veľmi túži po príjemne strávenom večere s mužom v posteli a najlepšie by bolo, keby sa dal zlákať Filip. On má ale priateľku a o Rosie neprejavuje záujem, skôr po nej hádžu pohľad iní, o ktorých ona nestojí.

Netúži po žiadnej láske, starostlivosti, či milých slovách. Minulosť ju naučila, že chlapom sa nedá veriť a sú dobrí len na jednu vec. Preto sa nechce viazať, len tak si nezáväzne užívať a práve Filip jej prišiel do rany.

Ani on však nie je úplne imúnny voči jej kráse a prednostiam. Po jednom bozku nasledujú ďalšie až sa obaja nevedia toho druhého nabažiť. Pomaly, pomaličky sa ich vzťah prehlbuje. Filip je ňou opantaný a ona sa bojí tomu úplne prepadnúť. On však stále má priateľku. Pýtate sa, ako sa vyvinie tento (ne)vzťah? To vám zodpovie jedine kniha.

Pripravte sa na poriadnu dávku neslušnosti, zábavy, skvelých priateľov, zaujímavej práce ale aj sexy knižných postáv, ktoré vám, rovnako ako mne, pomotajú hlavu. A aby sme toho nemali málo, druhé pokračovanie už čaká, kým ho prečítame.

Plakať som si zakázala je skvelá, erotická kniha napísaná pre každú ženu, ktorá túži na chvíľku vypnúť, oddýchnuť si a zahriať svoju čitateľskú dušu.