Romantické septembrové novinky
3. 10. 2021 18:25:57 | Autor: Lily, Julie

Aj vy potrebujete niekedy utiecť z reality, oddýchnuť si a posunúť svoje neustále problémy na inokedy? Alebo sa vám len páči spoznávať nové miesta plné vzrušujúcich príbehov? Ak áno, tak potom sa máte tento mesiac na čo tešiť.

Ten deň (365 dní 2)- Blanka Lipińska (07.09.)

Čo ak by vám niekto ponúkol priam dokonalý život s láskou vášho života, budúcim dieťatkom, nekonečným prepychom a vlastným služobníctvom? Iba s jednou podmienkou- prežiť. V prípade Laury a jej naoko dokonalého života, sa prežitie v mafiánskom prostredí stáva čoraz ťažšie. Do ohrozenia sa dostáva i jej najlepšia kamarátka Oľga. Krásy Sicílie sa teda stávajú oveľa nebezpečnejším miestom, než očakávala.
Hriešne očarujúci (Hriech 3)- Meghan March (28.09.)

Ak by vaše srdce túžilo po pikantnejšej romantike, v tejto knihe o ňu nebude núdza. Zakázaná láska, úskalia v podobe rodiny i iných záležitostí preskúšajú Whitney a jej Hriešne očarujúceho, ktorý je ochotný pre ňu spraviť úplne čokoľvek, aby našli spoločný šťastný koniec v plameni vzájomnej vášne.
666 duší- Emília D. Beňová (15.09.)

Pokiaľ upíšete svoju dušu diablovi, už niet cesty späť. Alebo áno? Náš hlavný hrdina dostal možnosť oslobodiť svoju dušu s podmienkou, že musí loviť iné duše- hriešnikov, ktorých musí byť symbolický počet 666. No čo, ak by bola jednoduchšia cesta von? Čo ak by stačila jediná čistá duša, ktorú by stačilo poškvrniť? S jednou takou sa totižto stretne. No nečakal, že v pokušení budú obaja. Sily temna si na nich brúsia zuby a čakajú na ich chybný krok. Opantá ju jeho magnetická príťažlivosť a nechá sa zviesť na cestu hriechu, alebo nájdu spôsob, ako obísť plány vládcu pekla?


Panstvo Beauchamp - Danielle Steel (29.09.)

Danielle Steelová pre nás pripravila nový úžasný príbeh plný zvratov. 
Keď sa mladá Winnie rozhodne ísť za svojimi snami, narazí na múr zvaný život. Potom, čo doopatruje svoju mamu v rodnom mestečku, po neúspešnom vzťahu a nenapĺňajúcom zamestnaní sa Winnie rozhodne, že svoje sny prežívajú asi len tí druhí. Jedinou útechou je jej fiktívne miesto v seriáli Panstvo Beauchamp. Keď pretečie pohár v podobe zrušenia jej povýšenia, Winnie sa rozhodne opustiť čo pozná a odcestuje za jedinou vecou čo miluje. V Anglicku na ňu čaká jej seriálový svet. Krásny zámok, jej obľúbené postavy a život na pľaci, ktorý ponúka drámu aj mimo kamier. A tu sa Winnie odhodlá na najväčší krok vo svojom živote