Darčekové poukážky

Pravidlá používania darčekových poukážok

  1. Darčekovú poukážku je možné uplatniť v internetovom kníhkupectve www.knihyprekazdeho.sk alebo v kamenných predajniach obchodnej siete KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

  2. Pri objednávke cez internet je možné použiť pri jednom nákupe iba jednu darčekovú poukážku.

  3. Pre uplatnenie poukážky v našom internetovom kníhkupectve zadajte prosím jedinečný 15-miestny kód uvedený na darčekovej poukážke do príslušného rámčeka v nákupnom procese (krok 3 Platba a doručenie) a kliknite na tlačidlo "Overiť poukážku". Systém overí platnosť vašej poukážky a z celkovej sumy vašej objednávky, ktorá je uvedená vrátane DPH, odráta hodnotu darčekovej poukážky formou zľavy.

  4. Pri nákupe v našich kamenných predajniach je možné uplatniť viac darčekových poukážok naraz. Pre uplatnenie poukážky v kamennej predajni sa preukážte platnou darčekovou poukážkou alebo jedinečným 15-miestnym kódom, ktorý je uvedený na poukážke.

  5. Darčeková poukážka má platnosť 1 rok odo dňa jej zakúpenia. Dátum expirácie jej platnosti je uvedený v rámčeku "Platnosť poukážky do:"

  6. Hodnota darčekovej poukážky je uvedená ako suma vrátane DPH. 

  7. V prípade, že celková suma vašej internetovej objednávky je vyššia ako hodnota uplatnenej darčekovej poukážky, zvyšok sumy je nutné doplatiť, a to v závislosti od formy platby, ktorú ste si zvolili (dobierka alebo online platba). Pri nákupe na kamennej predajni, je možné rozdiel doplatiť buď v hotovosti alebo platobnou kartou. 

  8. Ak je celková suma vašej objednávky nižšia ako hodnota darčekovej poukážky, zvyšok sumy prepadáva, a to bez nároku na náhradu. V prípade použitia v kamenných predajniach sa z darčekovej poukážky nevydáva. 

  9. Darčekovú poukážku nie je možné zameniť za hotovosť. 

  10. V prípade odstúpenia od zmluvy v zmysle platnej legislatívy a následného vrátenia tovaru uhradeného darčekovou poukážkou, bude zákazníkovi zaslaná celková suma vráteného tovaru vo forme darčekovej poukážky.