MeMa (neoverený zákazník)
Kniha je písaná štýlom,ktorý vás núti neodložiť ju,ako všetky od p.autorky.. Čo vyzdvihnem je iné prostredie-uzemie Francúzska a kultúra Maurov.
Nakoľko som ich prečítala viacej,neviem sa ubrániť pocitu,že väčšina z nich má podobnú dejovu líniu: najkrajšia a najlepšia ale trpiaca žena a mocný rytier,čo ju príde zachrániť.A šťastný koniec.Niekedy až príliš zidealozované.Ale inak ok