Siska (neoverený zákazník)
túto knihu som kúpila mojej kamarátke, ktorá má autistickeho syna, k Vianociam. Knihu napísal trinásťročný autista a sú v nej odpovede na naše otázky, ktoré často kladieme autistom. Predtým, ako som si pomyslela, že knihu zabalím kamarátke pod stromček, rozhodla som sa ešte si ju prečítať hlavne teda zo zvedavosti a nakoniec som aj dobre spravila. Veľa som sa dozvedela a vďaka tomu budem vedieť lepšie komunikovať s jej synom, ktorého veľmi veľmi ľúbim. Pri viacerých odpovediach a vyjadreniach autora knihy, vlastne teda samotného autistu, sa mi chcelo častokrát plakať, musela som si robiť sem-tam nejaké prestávky na uvedomenie si tej odpovede a nejaké precítenie a prenesenie významu do našich neautistických svetov. Veľakrát si neuvedomujeme, ako naše správanie vnímajú autisti, špeciálne autistické deti. V knihe je aj jedna krásna poviedka, pri ktorej som plakala ako blázon