Zboznujem Twilight. Po rokoch som sa k citaniu serie znova vratila a znova ma pohltila. Na tuto poslednu cast som sa najviac tesila. Spolu s Bellou som znova prezivala jej svadbu, porod, premenu na upirku..Sklamala ma len posledna scena kde sa Cullenovci stretnu s Volturiovimi. Najviac som si totiz zapamatala filmovu scenu kde sa bojuje no nakoniec je to len Alicina vizia co bolo perfektne. V knihe k boju nedojde vobec. Urcite sa k serii niekedy aj znova vratim. :)