Kniha je písaná celkom pútavo, no nebola som ňou tak ohromená ako ostatní v mojom okolí alebo na sociálnych sieťach. Nepáčilo sa mi hlavne, že kniha je písaná z pohľadu redaktorky, ktorá robí rozhovor s Evelyn a je tam aj opísaný život tejto redaktorky, ktorý ma príliš nezaujímal. Viem, že to súvisí s koncom knihy, no aj ten koniec a konečné zistenie mi prišlo až príliš prekombinované. Rozvíjalo sa to veľmi zaujímavo, no na konci sa akosi zišlo až príliš veľa vecí a potom som nevedela, na ktorú skôr reagovať.