Iveta Moravčíková (neoverený zákazník)
Krásna kniha hned začiatok pútavý stred trošku menej, ale už ku koncu zasa oživenie pútavé. Je v nej opísaný život mladých vojvodou a ich zhýralý život a potom nastane zmena a boj o svoju lásku. Môžem len odporučit.