Andrea (neoverený zákazník)
Z môjho pohľadu by človek toto dielo mal mať zmapované už len preto, že bohužiaľ stále existujú na svete bytosti, ktoré si to museli prežiť naozaj na holej koži a my ľudia nemáme žalúdok si o tom ani prečítať. Áno, príbeh zapôsobí zdrcujúco, paradoxne, nehumánne, štipľavo až pália pery. Ale zanechá stopu. Budete nad ním premýšľať a ani si ten proces neuvedomíte.