Nika (neoverený zákazník)
Od autorky som už čítala príbeh o križiackej výprave Piate prikázanie. Približne som vedela ako autorka píše, ale tento príbeh bol lepší.
Tieňohra je už druhým príbehom série, čo som zistila žiaľ až keď sa mi dostala kniha do rúk, ale nevadí. Knižná séria sa volá Nitky osudu, kde sa autorka zameriava na slovanských panovníkov. Prvou knihou je Milica a knieža a je o franskom kupcovi Samovi (Samova ríša) a Tieňohra je o Pribinovi.
Potešila som, pretože mesto pod Zoborom je moje rodné mesto a tešila som sa, čo sa dozviem a ako autorka uchopí Pribinov príbeh. Autorka zaujímavo podchytila príbeh a zachytila nie len Pribinov život, ale tiež život ľudí, ktorí vtedy žili v Nitrianskom kniežatstve. Čo sa skutočne stalo v roku 833 nevieme, avšak môžeme sa domnievať, že to bolo práve tak ako to položila autorka na papier. Mračná nad Nitrou sa sťahovali dlhé roky, o čom knieža Pribina nemal ani poňatia...
Koniec mi trhal srdce. Pokojné dni a veselá noc... Vojna a mier... Láska a moc... Priateľstvo a zrada... Kresťania a pohani... Pribina a Mojmír...
V jednom roku som v knihe našla chybu, ale odhliadnuc od toho sa mi čítala dobre.