Monika K (neoverený zákazník)
Túto knihu som mala na poličke už veľmi dlho a mrzí ma, že som sa k nej nedostala skôr. Hlavne preto, že som z toho asi už vyrástla. Seriál som milovala a kľudne ho budem pozerať stále dookola. Ale prišlo mi, že v knihe sa všetci správali hrozne detinsky, najmä Violetta a Leon (aj keď Leona nemám rada ani v seriáli, neukameňujte ma prosím). Ale nemôžem za to strhnúť veľa bodov, keďže je to kniha pre mladšie čitateľky, takže je to takto ideálne :). Páčilo sa mi ale, že tam nebolo zbytočne veľa omáčiek a autorka vlastne v týchto knihách stručne zhŕňa celý seriál.