Mária (neoverený zákazník)
Je to moja prvá kniha prečítaná od tejto spisovateľky. Kniha ma nesklamala, bola pútavo napísaná, dej aj zápletka boli s citom opísané a vtiahli ma do príbehu v dávnej minulosti. Určite si prečítam ďalšie knihy od tejto spisovatelky a odporúčam všetkým.