emma (neoverený zákazník)
Hry o tróny je kniha, ktorá sa veľmi ľahko číta, keďže príbeh sa rozpráva z pohľadu postáv. Jednotlivé rodiny sú detailne rozobrané aj na konci knihy, autor si dal veľmi záležať na ich histórií. Každý milovník fantasy by ju mal mať povinne v knižnici. Vrelo odporúčam.