Nika (neoverený zákazník)
Príbeh ženy, ktorá dobrovoľne odchádza od svojej rodiny vo mne zanechal silné pocity. Ak mám napísať pravdu, tak po prečítaní mi bolo hlavnej postavy naozaj ľúto. Niekedy sa možno zdá, že stereotyp pre nás nemôžu byť dobrý. A z neho si mnohí odvodia, že je lepšie odísť z manželstva, kvôli nejakému poblúzneniu. Táto manželka, žena a matka odchádza od svojich detí a manžela a napokon sa stará o deti svojho nápadníka. Až neskoro si uvedomí, čo stratila a to už je neskoro. V knihe je opísaná stará známa veta, že si uvedomíme, čo je pre nás dôležité, až ked to stratíme.