Martina (neoverený zákazník)
Ku knihe som sa dostala po pozretí seriálu, takže už som vedela, ako približne dopadne a prečítala som ju za dva večery. Celkovo hodnotím veľmi dobre, keďže kniha v niektorých miestach pekne dopĺňa seriál a zároveň je dej vyrozprávaný akosi menej jednoznačne ako to bolo následne natočené, a necháva čitateľa celý čas v napätí, takže sa kniha nedá len tak odložiť. :)