Viktória (thebookshunter) (neoverený zákazník)
Už po niekoľký raz čítam túto sériu a tentoraz som sa rozhodla prečítať ju v tejto krásnej českej edícii. Aj keď musím povedať, že tá slovenčina mi v tomto prípade chýba. Ale je to len kvôli tomu, že som ju čítala aj 5 či viac ráz v slovenskom vydaní. Zrejme sila zvyka alebo niečo podobné.
Inak je knižka rovnako dobrá ako keď som ju čítala prvý krát a aj tie nasledujúce razy, čo som ju čítala.
Rose a Dimitri budú navždy môj najobľúbenejší knižný pár. ?? A čo sa týka dvojky Rose a Christian, tak oni maju medzi sebou skvelé sarkastické interakcie. Na nich sa vždy zabávam. ?? Lissa a Rose majú medzi sebou taktiež krásne priateľské puto.
Najviac sa mi páči ako do seba všetko zapadá Už teraz a najviac si to uvedomujem teraz, keď už viem, čo všetko ma ešte len čaká.
Takže ďalší príspevok venovaný tejto mojej milovanej sérii je vonku a teším sa na ďalšie časti ??