Monika K (neoverený zákazník)
Podobne ako som písala v predchádzajúcej časti, aj k tejto knihe som sa dostala bohužiaľ až vo veku, kedy mi správanie postáv príde veľmi detinské. Z nejakého dôvodu, mi prídu postavy vyspelejšie v seriáli. Ale keďže je táto kniha určená pre mladšie čitateľky, tak to detinské správanie určite vyčítať nechcem, takto je to fajn. Snáď sa ma dá pochopiť.
Opäť sa mi veľmi páčilo, že kniha je vlastne takým rýchlym zhrnutím jedného úseku seriálu.
V niektorých pasážach som bola veľmi rada, že môžem čítať Violettine myšlienky (napr. keď ju otec videl tancovať).
Tieto knihy odporúčam skôr čitateľkám do 13 možno ešte 15 rokov.