Martina Fraňová (neoverený zákazník)
Toto bolo krásne. Najprv milé, potom mne veľmi známe a nakoniec smutné. Sama autorka napísala, že nádherné maľby dopĺňa text a nie opačne. Nečakajte od toho niečo, čím to nie, a to kniha plná textu. Je to skôr zbierka jej malieb, ktoré predstavujú etapy v našich životoch. Detstvo, puberta, prvé lásky, zaľúbenia, sklamania, deti a staroba. Občas sa usmeje, občas zasmejete, v niektorých chvíľach sa nájdete a niektoré vás donútia premýšľať nad životom. Je to také úprimné a nenútené, že vás to musí jednoducho zasiahnuť. A mňa zasiahlo. Veľmi.
Kniha je určená pre všetkých nadšencov umenia, autorkinej práce, ktorú ste už mohli vidieť v dielach Strážkyňa slnka a Snehová sestra. Pre tých, ktorí sa potrebujú na chvíľu zastaviť a popremýšľať o sebe, svojom živote a snoch. Nádherné.