Ivka (neoverený zákazník)
Na túto knihu som narazila dávnejšie a som rada že som si ju zakúpila, pretože je znova vypredaná čomu sa ani nečudujem lebo fakt stojí za prečítanie. Je plná fantázie, múdrosti, obľúbia si ju nielen deti ale aj dospelí. Obsahuje aj mnoho ilustrácií čo ju ešte viac obohacuje. Určite ju odporúčam.