Maťka (neoverený zákazník)
Pekný, ale zaroven aj trošku strašidelný príbeh o smrti, strachu z umierania a o tom, že pred smrťou ľudia často zistia, že ich hodnoty neboli celkom správne. Ale aj o tom aké dôsledky má naše konanie na ostatných ľudí a o tom, že netreba byť sebecký...