Bett (neoverený zákazník)
Veľmi silná kniha, odporúčam si ju prečítať. Obdivujem ju, že sa dokázala vrátiť sa do spomienok, do pekla čo prežívala každý boží deň . Od samého začiatku je príbeh veľmi napínavý. Za popoludnie si ho človek prečíta. Neviem si ani predstaviť prežiť niečo také a to že to je podľa skutočnosti prináša zimomriavky. Neskutočne výborná kniha.