Miroslava (neoverený zákazník)
Kniha Normálni ľudia ma svojho času zasiahla priamo do srdca. Ide o príbeh dvoch mladých ľudí, ktorí sa evidentne ľúbia a nevedia bez seba existovať, ale nedokážu spolu komunikovať natoľko úprimne, aby si to (včas) povedali. Človek má miestami chuť nimi zatriasť a zrevať na nich, nech sa už konečne spamätajú. Myslím si, že v týchto postavách sa nájde nejeden z nás. Lebo najdôležitejšie v dnešnej dobe je nestratiť tvár, aj za cenu toho, že stratíme čosi oveľa cennejšie - lásku.