• Knihy pre každého
  • Knihy pre každého

Chrysalis
Reichs Brendan

Vypredané
Kniha Chrysalis
9,35 €
8,88 € Bežná cena knihy
Uvedená cena platí iba pre internetový obchod.

Chrysalis
Reichs Brendan

Vypredané

Vydavateľstvo: PanMacmillan
Rok vydania: 2019 Jazyk: anglicky Počet strán: 416

From Brendan Reichs, co-author of the Virals series with Kathy Reichs, comes Chrysalis, the nail-biting conclusion to the Project Nemesis series - a fast-paced, high...

viac informácií o knihe nižšie Viac informácií o knihe...
dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior

Vydavateľstvo:PanMacmillan
Rok vydania:2019
Jazyk:anglicky

From Brendan Reichs, co-author of the Virals series with Kathy Reichs, comes Chrysalis, the nail-biting conclusion to the Project Nemesis series - a fast-paced, high concept thriller perfect for fans of The 100 and The Maze Runner. The 64 members of Fire Lake's sophomore class have managed to survive the first two phases of the Program - and each other. Now, they alone have emerged into the dawn of a new era on Earth, into a Fire Lake valley that's full of otherworldly dangers and challenges. Although staying alive in this broken world should force Min, Noah, Tack and the others to form new alliances, old feuds die hard, and the brutality of the earlier Program phases cannot be forgotten. But being a team isn't easy for the sophomores, and when they discover that they may not be alone on the planet after all, they'll have to decide if they're going to work together . . . or die together.

Počet strán:416
Väzba:Paperback
Rozmer:130x197 mm
Hmotnosť:294 g
EAN :9781529022995
Katalógové číslo :1277942

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Obrovské zľavy na knihy Zľavy na knihy

Extra akcia len u nás

Kniha Odišli
11,90 €
2,95 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Odišli
Ivana Havranová

Na sklade

Príbehy emigrantov, ktoré poznáme, majú zväčša jedno spoločné. Všetci boli úspešní. Ibaže príbehy ľudí, ktorí sa vzbúrili a utiekli, lebo nesúhlasili s tým, čo sa...

Pridať do košíka Pridať do košíka
Kniha Za všetkým hľadaj chlapa (2.vydanie)
12,90 €
6,95 €
delivery-truck
Objednajte si v pracovný deň
do 12:00 a knihu Vám doručíme
nasledujúci pracovný deň.

Za všetkým hľadaj chlapa (2.vydanie)
Ester Anas Bukvajová

Na sklade

Cesta za láskou býva rozmanitá a často strastiplná, najmä ak máte povesť zlodejky mužov ako Eliška, ktorá lásku považuje za jediný liek na svoju doráňanú...

Pridať do košíka Pridať do košíka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul si tiež kúpili

Kniha The Prisoner of Zenda (B2)
13,00 €
12,35 €
Kniha Czech - Phrase Book + CD
11,70 €
11,12 €
Kniha The Midnight Library
13,58 €
12,90 €
Kniha Matilda
9,35 €
8,50 €

Informácie o knihe

From Brendan Reichs, co-author of the Virals series with Kathy Reichs, comes Chrysalis, the nail-biting conclusion to the Project Nemesis series - a fast-paced, high concept thriller perfect for fans of The 100 and The Maze Runner. The 64 members of Fire Lake's sophomore class have managed to survive the first two phases of the Program - and each other. Now, they alone have emerged into the dawn of a new era on Earth, into a Fire Lake valley that's full of otherworldly dangers and challenges. Although staying alive in this broken world should force Min, Noah, Tack and the others to form new alliances, old feuds die hard, and the brutality of the earlier Program phases cannot be forgotten. But being a team isn't easy for the sophomores, and when they discover that they may not be alone on the planet after all, they'll have to decide if they're going to work together . . . or die together.

EAN :9781529022995
Katalógové číslo:1277942
Rok vydania:2019
Jazyk:anglicky
Počet strán:416
Väzba:Paperback
Rozmer:130x197 mm
Hmotnosť:294 g

dostupnosť v našich predajniach

Údaje o skladovej dostupnosti sú len orientačné a môžu sa v priebehu dňa meniť. Ceny v predajniach sa môžu líšiť od internetových cien. Skladové zásoby v našich predajniach neslúžia na vybavovanie internetových objednávok.

  • titul je skladom
  • posledné kusy
  • momentálne nedostupný
  • Banská Bystrica - OD Prior
  • Bratislava - Obchodná 62
  • Bratislava - OC Danubia
  • Bratislava - OC RETRO
  • Košice - Železničná stanica
  • Liptovský Mikuláš - OC Centrál
  • Martin - Ulica 29. augusta 5
  • Nitra - OD Prior
  • Partizánske - OD Prior
  • Piešťany - OD Prior
  • Považská Bystrica - OD Prior
  • Prievidza - OD Prior
  • Trenčín - OD Prior
  • Trenčín - OC Južanka
  • Trnava - OD Coop Jednota
  • Zvolen - OD Prior
  • Žiar nad Hronom - OD Prior
Kniha Chrysalis
9,35 €
8,88 € Odporúčaná cena knihy

Recenzie čitateľov

Napíšte recenziu a môžete vyhrať
Ako sa vám páčila kniha?
0.0 / 5
(0)