Martina (neoverený zákazník)
Kniha sa ku mne dostala úplnou náhodou a musím sa priznať, že asi rok mi stála v poličke. Rozhodla som sa po nej siahnuť až teraz s tým, že to bude kniha pri ktorej si oddýchnem, nič náročné na čítanie. Od knihy som dostala presne to čo som očakávala, ľahké, pohodové čítanie skvelé po náročnom dni. Hlavná hrdinka mi bola sympatická a miestami som sa stotožňovala s jej myšlienkami a pocitmi. Avšak ešte viac som si obľúbila Milku, jej postava mohla byť viac rozpracovaná a možno by som privítala pozadie vzťahu medzi ňou a Leom.