Maťka (neoverený zákazník)
Milujem fantasy,takže som nemohla obísť ani túto knihu.keď som začala čítať bola som trošku sklamaná.Priveľmi mi táto kniha pripomínala hru o tróny a sériu divergencia povedala som si však,že to skúsim a neľutujem :) bola skvelá,prekvapivá a do poslednej strany som nechápala ako to mohlo takto dopadnúť :) odporúčam vrelo ozaj :)