Michaela (overený zákazník)
Dobrá kniha. Milujem severské krimi ale toto je také skôr také oddychové čítanie, žiaden napínak. Niektoré kapitoly sú úplne zbytočné a v slovenskom preklade zopár chýb. Koniec milo prekvapil. Ak nebudem mať nabudúce čo čítať určite si od tohto autora ešte niečo kúpim ;)